Hledá se posila do fakultního PR týmu /Instagram/

Fakultní PR tým aktuálně hledá posily na pozici v social media oblasti, konkrétně pro správu fakultního Instagramu (@fphvse). Pozice je vhodná pro všechny, co mají chuť zkusit novou výzvu a zároveň chtějí mít přehled o dění na fakultě. Hledáme někoho na dlouhodobou spolupráci, někoho, kdo je kreativní, má skvělé komunikační i prezentační schopnosti a zároveň se zajímá o PR a sociální sítě.

Co je obsahem práce?

• Plánování a tvorbu obsahu pro fakultní Instagram.
  • Grafika (znalost Canvy výhodou), copywriting, komunikace se studenty.
  • Správa obsahového kalendáře.
  • Kreativitě se meze nekladou, takže prostor je i pro organizaci nového vlastního projektu cíleného na zviditelnění fakulty.
  • Odměna formou stipendia na základě hodinové sazby.

Zájemci mohou psát na e-mail: zuzana.valentova@vse.cz do 5.11.2021. K mailu připojte:

• Pár vět, proč právě Vy se do našeho týmu hodíte.
  • Vyberte si jednu aktualitu z posledních týdnů na webu fph.vse.cz a připravte pro ní příspěvek jak do feedu tak do stories. Nezapomeňte na text k příspěvku, protože ten je v propagaci taky důležitý.

Těšíme se na nové kolegy!

Hledá se posila do fakultního PR týmu /Instagram/