Kariérní speed dating s Klubem mladých manažerů /3.5. 2023/

Vzpomínáte si na akci Kariérní speed dating? 15 firem, 30 studentů a množství informací, které nikde jinde nezjistíte. Máme pro vás překvapení. Je tu Kariérní speed dating vol. 2.

Klub mladých manažerů (KMM) s podporou Fakulty podnikohospodářské přináší spoustu společností s velkými jmény, které jsou připraveny sdílet své dlouhodobé zkušenosti a životní příběhy. Na akci je zajištěn catering, který bude k dispozici po celou dobu konání.

A co se na kariérním speed datingu řeší? Máte možnost klást otázky zástupcům společností a obráceně, hledáte společný “match“ a na samém konci si můžete najít práci svých snů.

KDY: středa 3. května od 18 hodin (cca do 21 hodin)

KDE: Akademický klub VŠE

Na jaké společnosti se můžete těšit:

• PKF APOGEO
  • Jaegermeister
  • L’Oreal
  • Nestlé
  • Plzeňský Prazdroj
  • UniCredit Bank
  • Coca-Cola HBC
  • ŠKODA AUTO
  • a další

Všechny společnosti bude KMM postupně odhalovat na svých sociálních sítích (LinkedIn, FB, IG).

Registrovat se

Registrovat na akci se můžete do 30. dubna!

Kariérní speed dating s Klubem mladých manažerů /3.5. 2023/