Katedra podnikání se zapojila do projektu Amazing Business School

Blanka Habrmanová, Ivana Svobodová, Ondřej Dvouletý a Jan Mareš z Katedry podnikání FPH se zapojili jako externí mentoři do projektu Amazing Business School.

Amazing Business School představuje experimentální způsob výuky inspirovaný finskou Häme University of Applied Sciences. Stěžejní část Amazing Business School se konala 2.-4. listopadu 2020 na online cestě Plzeň – Praha – Brno – Ostrava a zpět. Doslova za pochodu tvůrci s pomocí mentorů a externích hostů vytvářeli v týmech své business projekty. Současně se z nich stali i cestovatelé, kteří rozvinuli celkem pět business nápadů za nevšedních situací. Stěžejním dopravním prostředkem byl vlak, respektive jeho simulovaná online verze.

Poslední den byl ve znamení finálních prezentací kolegům z Katedry podnikání, kteří tvůrcům poskytli svůj čas, rady a připomínky k jejich týmovým business ideám. Z řad studentů sklidily jejich připomínky a rady obrovský úspěch. „Velmi jsem uvítala hosty z VŠE, kteří naše nápady zhodnotili zase z jiného pohledu, a měli jsme tak širší zpětnou vazbu”, říká jedna z účastnic projektu.