Kurz korporátního bankovnictví ve spolupráci UniCredit Bank a FPH

Objevte svět bankovnictví a získejte kredity a certifikát!

Bankovnictví vám nic neříká? Nevadí! Důležité je vědět, že bankovnictví je MNOHEM VÍC než práce na pobočkách.

Kurz korporátního bankovnictví se uskuteční v rámci spolupráce UniCredit Bank a FPH. Je určen pro studenty navazujícího magisterského studia a je možné za něj obdržet i kredity! Zúčastnit se však mohou i studenti ostatních fakult. Čeká vás jak pohled jak ze strany banky, tak právě pohled finančního manažera či ředitele.

Kurz je ZDARMA a skládá se z 18 hodin rozdělených do 6 setkání na centrále Unicredit Bank, Želetavská 1525/1, Praha 4, a to 2x měsíčně od března do května ve čtvrtek v čase od 18 do 21 hodin. Součástí kurzu je 5 online setkání na 30 minut s HR Business partnerem, kde se například dozvíte jak uspět na pohovoru, co by nemělo chybět v perfektním CV nebo jak pracovat s osobním brandem.

Po absolvování kurzu, ale klidně už v jeho průběhu, můžete získat v bance pozici jak na brigádu, tak i úvazek. Banka nabízí mnoho zajímavých příležitostí. Budete se pohybovat v jejím prostředí, setkáte se s mnoha úspěšnými osobami v oboru, zorientujete se v bankovnictví a poznáte zákulisí úspěšné mezinárodní korporace.

Dočetli jste až sem? Skvělé! Teď už stačí jen absolvovat výběrové řízení, které začíná komunikací s unikátním náborovým chatbotem a nezabere vám více než 30 minut. Chatbot nejen nám, ale i vám ukáže vaše silné i slabší stránky. Následně vás kontaktujeme a dohodneme se na krátkém osobním setkání.

Leták ke kurzu najdete tady.

Více informací a PŘIHLÁŠENÍ ZDE.

Kurz korporátního bankovnictví ve spolupráci UniCredit Bank a FPH