Mimořádný díl podcastu „Ze života FPH“ o mentoringovém programu FPH

Mimořádný díl fakultního podcastu je venku a vy se tak můžete těšit na zajímavé povídání o FPH Alumni mentoringu.

Vůbec poprvé jsme totiž vyzpovídali rovnou tři hosty.

• O tom, jak mentoring na FPH funguje a jak vůbec probíhá proces párování, se nám v úvodu rozpovídala Ing. Martina Fischerová, Ph.D., koordinátorka Alumni mentoringu.
  • Vlastní zkušenost z uplynulého ročníku pak s námi sdíleli mentor a absolvent FPH Ing. Robert Faltus, výkonný ředitel Pekařství a cukrářství Sázava a mentee Kristýna Schönová, studentka magisterského programu Management.

Zajímalo nás, co mentoring je a jak se do něj přihlásit, proč se Robert s Kristýnou do projektu přihlásili, co jim jejich spolupráce přinesla a co by poradili potenciálním uchazečům o mentoring.

A tak pokud ještě váháte, jestli se zapojit, rozhodně si tento díl poslechněte.  Nezapomeňte, že přihlašování do dalšího ročníku FPH Alumni mentoringu už bylo spuštěno a vy tak máte jedinečnou příležitost se do 6. 11. 2022 přihlásit. Podrobnější informace najdete zde.

Poslouchejte na:

S touto aktivitou nám pomáhá:

Speciální díl podcastu "Ze života FPH" o mentoringovém programu FPH