Naše diplomantka je jednou z vítězek Ceny Atlas Copco Services 2019. Gratulujeme!

Naše diplomantka z katedry podnikání  a zároveň čerstvá absolventka prestižního mezinárodního programu CEMS Barbora Havelková je jednou z vítězek Ceny Atlas Copco Services 2019. Tato soutěž již několikátým rokem oceňuje nejlepší ekonomicky zaměřené diplomové práce, vzniklé na českých univerzitách.

Diplomová práce se zabývala vyhodnocením faktorů ovlivňujících následnou cenu tokenů u blockchainových startupů. Vedoucím práce byl doc. Martin Lukeš z katedry podnikání.

Barbora už jednou se svou diplomovou prací uspěla, a to letos v červnu, kdy byla oceněna jako jedna z nejlepších prací v rámci soutěže ESOP (excellent students’ research work) na Fakultě podnikohospodářské. Následně byla prezentována také na konferenci IMES.

Ještě jednou moc gratulujeme!