Nenechte si ujít (svoji) ŠANCI, veletrh pracovních příležitostí /12.-14. 3./

Dvakrát ročně pořádá Rozvojové a poradenské centrum třídenní veletrh pracovních příležitostí pro studenty a absolventy Vysoké školy ekonomické v Praze. V prostorách nejen Rajské ale i Nové budovy se budete mít možnost potkat a pobavit se zástupci velkých i menších firem, tuzemských i mezinárodních, které nabízejí potenciálním zájemcům možnost praxí, full-time pozic, workshopů a mnoho dalších forem, jak získávat zkušenosti. Nenechte si ujít Šanci pohovořit se zástupci více jak 100 firem, institucí či studentských spolků naší školy.

KDY: 12.-14. 3., každý den 10:00-16:30 hod

KDE: Rajská a Nová budova, areál Žižkov VŠE

Těšit se můžete i na doprovodný program, přičemž nebude chybět možnost konzultace podnikatelského plánu, konzultace CV/LinkedIn profilu, profesionální focení na CV nebo koučink s profesionály.

Více informací najdete na stránce veletrhu nebo v události na facebooku.