Nestlé hledá Marketingového Trainee do Food divize

Náš firemní partner společnost Nestlé hledá marketingového trainee do Food divize. Pozice je vhodná pro vysokoškolské studenty, kteří mohou odpracovat 75 hodin měsíčně a umí anglicky. Must have: Organizovanost, zodpovědnost, smysl pro detail a proaktivní přístup. Ostatní jsou ochotni vás naučit 😃

NA ČEM BUDETE PRACOVAT?

• Budete spolupracovat s Brand Managery na projektech pod různými značkami naší Food divize. Příkladem? Od úprav a korektur designů přes pomoc se správou e-contentu až po přípravu aktivace značky.
  • Cílem je, abyste se postupně od dílčích úkolů dostali ke komplexním zadáním, za které budete sami zodpovídat.
  • Budete pracovat s interními systémy (E-commerce, BrightEDGE, Content Hub, Brand bank, Samples apod.).

Více o pozici a přihlášení zde.

Nestlé hledá Marketingového Trainee - Food