Nový díl podcastu „Ze života FPH“ o stáži na ministerstvu se studentem Dominikem Jozou

Klapka, mikrofon, akce! Jsme zpátky! A máme pro vás nový díl podcastu Ze života FPH, tentokrát se studentem magisterského programu Management, Dominikem Jozou, který se rozpovídal o studentské stáži ve státním sektoru.

Dominik pracuje jako asistent hlavního ekonoma na Odboru ekonomické diplomacie, který je součástí Ministerstva zahraničních věcí a zároveň vede tým stážistů. My jsme měli tu příležitost se ho zeptat, proč je dobré mít pracovní zkušenost ze státní správy, jak taková stáž vůbec probíhá a jakých nejzajímavějších projektů mohl být součástí.

Dominik, mimo jiné, vyjel i na studijní pobyt do Kanady, a tak se díky němu můžete dozvědět, v čem jsme si s Kanaďany podobní a v čem se lišíme. A aby toho nebylo málo, spojil pobyt se stáží na Velvyslanectví ČR v Ottawě, a tak se jeho zkušeností můžete inspirovat pro své zahraniční cesty.

Užijte si náš podcast ve všech podcastových aplikacích:

Nový díl podcastu "Ze života FPH" o stáži na ministerstvu se studentem Dominikem Jozou