Nový díl podcastu „Ze života FPH“ s Markem Hudíkem

Vyučující FPH u mikrofonu! Osmý díl podcastu Ze života FPH je už teď na všech podcastových aplikacích!

Naším hostem byl tentokrát doc. Ing. Marek Hudík, Ph. D., přednášející z Katedry manažerské ekonomie a také nový Proděkan pro vědu a doktorské studium.

„Ekonomie učí lidi určitým způsobem přemýšlet o problémech. Není to jen o tom učit se nějaká fakta, ale spíš o tom osvojit si nástroje, které nám pomáhají řešit nové problémy, se kterými jsme se nikdy nesetkali.“

Nahlédli jsme pod pokličku ekonomie v akademickém prostředí. Dozvěděli jsme se, jak funguje věda na naší fakultě a co se podařilo vyzkoumat v oblasti podvádění studentů. No a v neposlední řadě, jsme si povídali o tom, jak vypadá doktorské studium, kdo se doktorandem může stát a jaké zkušenosti Marek Hudík získal během života v Číně.

Poslouchejte na:

Přejeme příjemný poslech!