Nový díl podcastu „Ze života FPH“ se studentem Lukášem Spurným

Hokejová bitva se blíží a tak ani my nechceme být pozadu. Do dalšího dílu Ze života FPH přijal pozvání Lukáš Spurný, student programu Management a Honors Academia, auditor ve společnosti EY a hlavně aktivní hráč univerzitního hokejového týmu Engineers Prague.

„Mě na hokeji baví nejvíc to, že je to velmi různorodý sport. Je tam několik situací, které musíte na ledě řešit, a také několik cest, jak se dostat k vítězství. Zároveň je to kolektivní sport, což mě baví, protože se z výhry můžeme radovat společně.“

Užijte si pár minut povídání o tom, kdo hokejisté z Engineers Prague jsou a jak se mezi ně můžete dostat. Lukáš se nám rozpovídal i o svých Erasmech, zkušenostech ze společnosti EY a studiu na FPH.

Nezapomeňte dorazit na hokejovou bitvu 10. 11. do Sportovní haly Fortuna. První zápas začíná už v 17:45 a my se v něm utkáme s UK. Fanouškovská základna se bude hodit! 😁

Poslouchejte na:

Nový díl podcastu „Ze života FPH“ se studentem Lukášem Spurným