Nový díl podcastu „Ze života FPH“ se studentkami Marií Zákosteleckou a Editou Hornovou (MAPAMÁTKY)

Šťastná sedmička, tentokrát v podání holek z projektu MAPAMÁTKY. Sedmý díl Ze života FPH je venku!

„Zabýváme se popularizací pražské architektury. Vytvořili jsme trasový web, kam umisťujeme procházky po Praze, které mají vždycky jedno téma a snažíme se lidi dostat do ulic. Snažíme se je nadchnout o architekturu kolem nich, aby se na těch procházkách, při cestě do školy nebo do práce dívali kolem sebe a vlastně aby se už nikdy kolem sebe dívat nepřestali.“

Znáte už projekt Mapamátky? O pražské architektuře si v tomto díle povídáme se studentkami programu Arts management, konkrétně se zakladatelkou a manažerkou projektu Marií Zákosteleckou společně s Editou Hornovou, produkční a PR manažerkou Mapamátek. Tentokrát o tom, kdy a za jakých okolností projekt vznikl. Jak dlouho trvá připravit jednu trasu a které opravdu stojí za to. Nalaďte si další inspirativní příběh Ze života FPH.

Poslouchejte na:

Přejeme příjemný poslech!