Nový díl podcastu „Ze života FPH“ se studentkami Šarkou Bekrovou a Annou Šenfeldovou (Some like it Czech)

Nezapomínáme ani na Artsáky! Pátý díl podcastu Ze života FPH je na světě.

Tentokrát jsme se podívali pod pokličku projektu dvou studentek programu Arts managementu Anny Šenfeldové a Šárky Bekrové. Some like it Czech seznamuje cizince žijící v Praze s českou kulturou prostřednictvím kinematografie. Každý měsíc tak žižkovským kinem Aero prolétne film přibližující určité znaky české kultury nebo naší historie. Každý film je doplněný o anglické titulky a krátký stand-up úvod, který pomáhá zahraničním divákům nadnést se nad kulturní bariéru a užít si film plnými doušky. Promítání pak bývá zakončené networkingem mezi expaty a dalšími návštěvníky.

Proč za všechno může Erasmus? Podle čeho vybírají filmy? Kolik času s jedním filmem stráví? A s jakými fuck-upy se už musely potýkat? Na to všechno a na spoustu dalšího přijde řeč v pátém díle Ze života FPH!

Poslouchejte na:

Přejeme příjemný poslech!

Nový díl podcastu "Ze života FPH" se studentkami Šarkou Bekrovou a Annou Šenfeldovou (Some like it Czech)