Nový podcast S FPH do zahraničí

Rádi bychom vám představili úplně nový podcast Fakulty podnikohospodářské S FPH do zahraničí. Chystáte se vyjet na studijní pobyt do zahraničí nebo se o tuto možnost zajímáte? Pak je tento podcast přímo pro vás. Skrze příběhy studentů Fakulty podnikohospodářské vám přiblížíme život a studium v zahraničí. Jednotlivé epizody budou zaměřené na různé druhy studijních a pracovních výjezdů. Můžete se těšit na pestrý výběr hostů, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti, praktické tipy i postřehy.

První úvodní epizoda nás zavede do Francie, konkrétně do Nantes. Vašek a Šimon vám povypráví o tom, proč si vybrali Francii a jestli věděli už od prváku, že chtějí na Erasmus. Dozvíte se také, jak hledali ubytování, co říkali na výuku, kolik je to všechno stálo, ale třeba i o tom, kam se vypravili na výlety a co jim pobyt v zahraničí jako takový dal.

Kdyby vás tento úvodní díl přesvědčil k tomu někam vyrazit, tak právě běží mimořádné kolo výběrového řízení na semestrální výměnné pobyty v LS 2023/2024 pro studenty bakalářského i navazujícího magisterského studia. Více zjistíte zde. Ale pozor, přihlásit se můžete už jen do středy 20. září 12:00.

Podcast si můžete poslechnout v těchto podcastových aplikacích:

Nový podcast S FPH do zahraničí