Ohlédnutí za akcí pro budoucí prváky VŠE ROOF

Hned první prázdninový den se pár kroků od VŠE na střeše domu Radost konala akce s názvem VŠE ROOF. Cílem bylo nejen seznámení budoucích studentů s novými spolužáky a se studenty vyšších ročníků, ale také oficiální zahájení letních prázdnin. Proto nesměla chybět dobrá nálada, skvělá muzika a zábavná show, o kterou se postaral VŠE CREW společně se Studentskými spolky.

Během sobotního odpoledne měli nově nastupující studenti jedinečnou příležitost prohlédnout si samotnou budovu školy a dozvědět se spoustu informací nejen o studiu na VŠE, ale i o samotném fungování univerzity, a to přímo z úst samotných studentů, kteří jsou součástí VŠE CREW a Studentských spolků. Získali tak mnoho užitečných informací o tom, jak zvládnout univerzitní studium, jak skloubit učení, práci a osobní život a jak se připravit na své první zkouškové období.