Ohlédnutí za Narozeninami VŠE

Ve středu 26. dubna se na Jarově uskutečnil největší festival studentů VŠE – dlouho očekávaná oslava 70. narozenin školy, kterou navštívilo 2 350 lidí!

V rámci akce proběhl tradiční Souboj fakult, kde mezi sebou jednotlivé fakulty bojovaly o Rektorský pohár. Zástupci všech šesti fakult se utkali ve 4 různých soubojích, a to souboji siláků a silaček, soutěži oblíbených pedagogů, souboji studentských senátorů a volbě krále & královny festivalu. Navštěvující studenti mohli svou fakultu též podpořit nasbíráním bodů účastí v disciplínách pořádaných studentskými spolky, mezi nimiž jste mohli spatřit např. Klub mladých logistiků.

Jednalo se o velmi vyrovnaný souboj, avšak velká účast a podpora zúčastněných studentů pomohla Fakultě podnikohospodářské jako jediné fakultě k vítězství dokonce ve dvou soubojích – souboji studentských senátorů a souboji oblíbených pedagogů.

Dále nám také atmosféru na akci zpříjemnily kapely Čára, Spektrum a Drt&Fut, společně s vystoupením vítězů Talentu VŠE 2022 Davida Fiedlera a Daniela Pastery.

Děkujeme všem za hojnou účast a reprezentaci fakulty. Těšíme se opět na viděnou v příštím roce, kdy se společně pokusíme si vybojovat vítězství v celém Souboji fakult!