Ohlédnutí za plesem VŠE a ocenění nejlepších talentovaných studentů

Minulý týden se uskutečnil již 8.ročník Reprezentačního plesu Vysoké školy ekonomické v Praze. Již tradičně se ples konal v prostorách Paláce Lucerna a ujít si ho nenechalo téměř 2 000 studentů všech fakult, zaměstnanců, absolventů a přátel VŠE. Ti všichni své společenské šaty tentokrát mohli vyzdobit andělskými nebo čertovskými doplňky.

Kromě tance a společenské zábavy bylo na programu také finále soutěže VŠE má talent a ocenění nejlepších sportovních nadějí z řad studentů. Studenti VŠE nejsou pouze nadějnými ekonomy, podnikateli či auditory, svou mimoškolní aktivitu a talent mohou prokázat právě v této soutěži. Nechyběl ani koncert v Lucerna Music Bar studentské kapely Jokers, kteří vyhráli v Soutěži kapel VŠE.

Další fotky z plesu najdete na facebookové stránce plesu v odkazu. Nezbývá než dodat, že ples se letos opravdu vydařil a my jsme rádi, že jsme mohli být u toho.