Online akce Pokec o podnikání /19.11. 2020/

19. listopadu
2020

Studentský spolek Studujeme FPH si pro vás připravil další akci. Jde o Pokec o podnikání, kde vám 3 studenti naší fakulty představí své podnikání a podělí se s vámi o své zkušenosti.

Účast je bez registrace. Akce bude probíhat na platformě ZOOM 19. listopadu 2020 od 20:00.

Dozvíte se například:

• jak zvládnout začátky jako podnikatel
  • co je pro rozjezd podnikání důležité
  • jaké fuck-upy vás mohou potkat
  • jak skloubit studium a rozjíždění podnikání

Následně bude prostor pro vaše dotazy.

A koho si pro vás přichystali?

• Matěj Pokorný – spoluzakladatel Dressibly, obchodu s udržitelnou módou, a také člen našeho spolku (www.dressibly.cz)
  • David Gregor – zakladatel společnosti Bumper Balls poskytující team-buildingové akce, spoluzakladatel TrickPadu, e-shopu zaměřeného na prodej sportovní náčiní, a společnosti Fluxin Group (www.trickpad.cz nebo www.bumperballs.cz)
  • David Makovský – spoluzakladatel Mementerra, společnosti tvořící a vydávající knihy jako Our Love Challenges, Deníku mojí kočky nebo dalších takřka deseti deníků a doplňků k nim (www.mementerra.cz)

FB událost Pokecu o podnikání