Otestujte své marketingové dovednosti v soutěži Masters of Marketing 2023

Studujete magisterské nebo bakalářské studium na VŠE v Praze? Jste fascinováni světem marketingu a stále hledáte nové výzvy?

Pak neváhejte a přihlaste se do Masters of Marketing – jedinečné studentské soutěže na bázi marketingové simulace.

Masters of Marketing je týmová soutěž mladých marketérů, kterou pořádá Katedra marketingu FPH VŠE ve spolupráci se společností Unilever. Soutěž probíhá na bázi marketingové počítačové simulace. V průběhu šesti kol soutěže (2 kola z domova, 4 v centrále Unilever) budou muset soutěžící prokázat, zda dokáží převést poznatky nabyté v oblasti strategického marketingového řízení do praxe a zda dokáží zvolenou strategii vhodně implementovat do jednotlivých prvků marketingového mixu. To vše v prostředí dynamicky se měnícího virtuálního trhu, kde působí konkurenční firmy řízené softwarem a lépe, než ostatní soutěžící týmy.

Jak na přihlášení

• Najděte svůj tým (maximálně 3 členové)
  • Zvolte název a leadera týmu
  • Představte svůj tým a řekněte nám, proč bychom měli vybrat právě vás
  • Zašlete svou prezentaci na email: Marketing.Masters@unilever.com

Do soutěže se mohou přihlásit všichni studenti bakalářského i magisterského studia na VŠE v Praze, kteří ovládají angličtinu a češtinu.

Deadline pro přihlašování je 6.10. 2023!

Co můžete vyhrát

• mentoringové sezení s generální ředitelkou Unilever pro ČR a Slovensko
  • certifikát Masters of Marketing 2023, který může obohatit váš profesní životopis

Celodenní finále soutěže proběhne 9.11.2023 v sídle společnosti Unilever na Palmovce.

Více informací o soutěži najdete zde.

Otestujte své marketingové dovednosti v soutěži Masters of Marketing 2023