Pomoz společně s 4FIS rozšířit řady dárců krvetvorných buněk /13. a 15.11./

O Kapku lepším studentem je projekt, který pořádá studentský spolek 4FIS ve spolupráci s Českým registrem dárců krvetvorných buněk v prostorách Vysoké školy ekonomické v Praze. Na úterní přednášce 13.listopadu od 18:00 ve Vencovského aule se dozvíš něco málo z historie a současnosti darování krvetvorných buněk, ale i o spolupráci s Registrem dárců, Nadačním fondem Kapky naděje nebo společností Shell, která představuje poměrně nevšední spojení pro takovou akci. Proč? I to se v rámci večerní přednášky dozvíš.

Jestli chceš někomu pomoct žít o kapku lepší život, nemůže být už jednodušší cesty než právě ve čtvrtek 15.listopadu v průběhu dne, tedy od 8:00 do 16:00 přijít do zasedačky rektorky VŠE a stát se dárcem krvetvorných buněk. Vše bude probíhat pod dohledem odborníků z Českého registru dárců krvetvorných buněk a očekávat můžeš i něco k snědku, aby byl odběr příjemnější.

FB událost: https://www.facebook.com/events/2127320324251251/