Pracovní nabídka: Koordinátor/ka programu Master in International Management (CEMS)

Vysoká škola ekonomická v Praze, Fakulta podnikohospodářská vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovní pozice:

Koordinátor/ka programu Master in International Management (CEMS)

NÁPLŇ PRÁCE:
  • Administrativní zprocesování mezinárodních stáží studentů CEMS a FPH
  • Zajištění a administrativa výměnných pobytů studentů CEMS
  • Organizace a s tím spojená administrativa výměnných pobytů zahraničních CEMS studentů na VŠE
  • Komunikace a řešení běžných studijních problémů s uchazeči, studenty a dalšími zúčastněnými stranami v českém i anglickém jazyce
  • Minimálně 2x ročně služební cesty na partnerské CEMS univerzity (meetingy + slavnostní graduace)
 POŽADUJEME:
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Základní znalost práce na PC (MS Excel, MS Word, MS PowerPoint)
  • Samostatnost, dobré organizační a komunikační schopnosti, proaktivní přístup
  • Vysokoškolské vzdělání výhodou
  • Nástup v květnu 2019
NABÍZÍME:
  • Práci na plný/zkrácený úvazek na dobu určitou
  • Zajímavou a kreativní práci s využitím cizích jazyků
  • Odborné a jazykové kurzy pro zaměstnance
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Zázemí stabilní a úspěšné fakulty
  • Práci v blízkosti centra Prahy (Žižkov – nám. W. Churchilla)

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj životopis včetně krátké motivace v průvodním emailu na e-mailovou adresu sarka.otcenaskova@vse.cz nebo ladislav.tyll@vse.cz