Přihlaste se a setkejte se s CEMS studenty a korporátními partnery! /2.12. 2022/

Jedinečná příležitost pro všechny studenty bakalářského studia!

Pražský CEMS Club by touto cestou rád pozval všechny studenty bakalářského studia na jedinečnou akci podobnou kariérnímu fóru, během které zjistí více o prestižním programu Master International Management/CEMS vyučovaném v anglickém jazyce a naváží kontakty jak se stávajícími studenty, tak s firemními partnery CEMS.

Průběh události | 2. prosince, 2022, od 15:00 – 19:00 v přidělených učebnách VŠE (TBS)

Budete mít možnost navázat kontakt se stávajícími CEMS studenty a s korporátními partnery našeho CEMS programu. Součástí akce budou nejen prezentace, ale i workshopy a v navozeném prostředí veletrhu pracovních příležitostí navíc i informační stánky jednotlivých zúčastněných firemních partnerů. (Ti budou známi zhruba týden před konáním akce.)

Jak se přihlásit?
Stačí poslat svůj životopis spolu s krátkým ½ stránkovým motivačním textem. Vybraných TOP10 studentů bude kontaktováno týden před akcí.

>>> Pokud se chcete přihlásit, zašlete do 24. listopadu všechny požadované dokumenty na corporate@cems.cz.

Už teď se na vás těšíme!

Klíčové prvky magisterského programu MIM (CEMS)

Čím CEMS skutečně vyniká, jsou vysoká úroveň výuky, kdy je program neustále hodnocen a uzpůsobován požadavkům CEMS aliance, úzká spolupráce s vybranými firemními partnery, mezi které patří např. Hilti, Škoda Auto nebo Plzeňský Prazdroj. Dále je to také výrazný zahraniční přesah, protože studenti programu, který je celý v angličtině, musí povinně absolvovat zahraniční stáž a strávit jeden semestr na vybrané zahraniční univerzitě z CEMS aliance. Tu aktuálně tvoří 34 špičkových světových univerzit a téměř 70 firemních partnerů.

Přihlášky do programu jsou již otevřeny!

Přijímací řízení do programu CEMS/Master in Management na VŠE se skládá ze dvou náborů.
1st Intake: Uzávěrka přihlášek u prvního náboru je 28. 2. 2023.
2nd Intake: Uzávěrka druhého náboru je 30. 4. 2023, přičemž vybraní studenti se zúčastní online assessment centra.

Studenti musí před těmito termíny odevzdat požadované dokumenty.