Projekt našich studentů je mezi 10 finalisty Social Impact Award!

Podnikatelský projekt Dressibly je mezi 10 finalisty v prestižním akceleračním programu Social Impact Award pro mladé společensky prospěšné inovátory. 10 vybraných projektů podstoupí letní akceleraci, při níž absolvují několik workshopů týkajících se podnikání, od finančního plánování po marketing. Také získají 2 mentory, kteří jim pomohou zaměřit se na správné kroky, které povedou k prvním zákazníkům či funkčnímu produktu.

V září potom proběhne celosvětové hlasování o nejlepší projekt. Projekty, které zaznamenají během akcelerace největší posun, získají finanční prémii a další zajímavé ceny.

Dressibly je projekt našich studentů Matěje Pokorného, Jiřího Blažka, Júlia Bartóka a Jakuba Třečka, jehož cílem je přispět k výraznému zlepšení životní úrovně a pracovních podmínek lidí v textilní výrobě. Zaměřuje se na prodej módy, která je vyráběna cestou šetrnou k životnímu prostředí, podporuje ekologické zemědělství, dbá na spravedlivé odměňování a dobré pracovní podmínky lidí.

Gratulujeme a držíme palce!

Projekt našich studentů je mezi 10 finalisty Social Impact Award!