První místo v Ceně rektora VŠE za vědeckou publikační činnost studentů doktorského studia pro Michele Stasa a Ondřeje Machka

Každoročně jsou vyhlašovány Ceny rektora za prestižní publikaci. Ocenění se uděluje za publikace, které lze chápat jako významné a které zvyšují prestiž a váhu Vysoké školy ekonomické v Praze. Návrhy projednává grémium proděkanů pro vědu a výzkum a předkládá návrh na ocenění rektorovi.

První místo v kategorii „Cena rektora VŠE za vědeckou publikační činnost studentů doktorského studia“ získali:

Ing. Michele Stasa, doc. Ing. et Ing. Ondřej Machek, MBA, Ph.D.
Název článku: Social Capital in the Family Business Literature: A Systematic Review and Future Research Agenda
Název časopisu: Family Business Review, 2022; AIS 1,943

Na další dvě místa se můžete podívat zde.

Gratulujeme!