Psychologická podpora pro ukrajinské studenty

Akademická psychologická poradna (APP) zajišťovaná odborníky z Katedry manažerské psychologie a sociologie FPH si plně uvědomuje potřebu zvýšené psychologické podpory studentům v době invaze na Ukrajinu, a proto tuto pomoc poskytuje nad rámec vypsaných hodin ukrajinským (a dalším, bez rozdílu národnosti) studentům, kteří se na APP obracejí se žádostí o poradenskou podporu.

Studenti, kteří by v důsledku traumat způsobených válkou potřebovali psychologickou pomoc, se tudíž mohou obrátit na APP, a ta jim takovou pomoc přednostně poskytne. Napište na ac@vse.cz a následně dostanete konkrétní informaci o datu, hodině a jménu poradkyně či poradce, kteří se Vám v daném čase budou věnovat.

Студенти, які потребують психологічної допомоги внаслідок травми, спричиненої війною, можуть звернутися до Академічної психологічної консультації, яка надасть їм таку допомогу у першочерговому порядку. Напишіть на ac@vse.cz, і тоді ви отримаєте конкретну інформацію про дату, час та ім’я консультанта, який приділить вам увагу в цей час (консультація може бути проведена англійською чи чеською).