Rozhovor s Janem Veselým, studentem Arts managementu a ambasadorem značky PETROF

V Janovi Veselém se potkal hudební talent a vášeň pro podnikání. Student 4. ročníku programu Arts management na Fakultě podnikohospodářské už stihl založit dvě firmy, jako klavírista si zahrát se zpěvačkou Aničkou Slováčkovou či Celeste Buckingham, stal se ambasadorem výrobce klavírů a pianin PETROF a vlastně si život zařídit tak, aby se mohl věnovat všemu, co ho baví.

Jako studenta předmětu Strategie rodinných firem ho v rozhovoru vyzpovídali kolegové z Centra rodinných firem, a to nejen o jeho spolupráci s firmou PETROF, které se v uplynulém semestru v rámci tohoto předmětu věnoval.

Rozhovor si můžete přečíst na webu Centra rodinných firem zde.