Rozhovor se studentkou Arts managementu o Erasmu v Anglii pro iList

Adéla Vágnerová je studentkou Arts Managementu a svůj zimní semestr strávila na zahraničním výjezdu v Londýně na Kingston University, ze kterého se vrátila naprosto nadšená. Přečtěte si v iListu o jejích zážitcích i tom, proč výjezd do zahraničí stojí za to. Rozhovor je dostupný zde.

Co říká Adéla na otázku, co jí studijní pobyt v Londýně dal a co naopak vzal?

„Dal mi neskutečně moc. Utvrdil mě v tom, že bych ve Velké Británii v budoucnu chtěla studovat. Cítili jste někdy na nějakém místě, že jste srdcem doma? Přesně tak jsem se cítila já v Anglii, a i nadále se tak cítím. Pobyt mi jednoznačně rozšířil obzory, zlepšil angličtinu a dodal motivaci k tomu, že můžu dosáhnout opravdu všeho, co si v životě zrovna umanu. Kromě našetřených peněz mi snad nevzal vůbec nic. Nelituju vůbec ničeho!“

Rozhovor se studentkou Arts managementu o Erasmu v Anglii pro iList