Sbírka oblečení „Clean Out Your Closet! powered by CEMS“

CEMS Club Prague, studentský spolek složený ze studentů oboru CEMS MIM na Fakultě podnikohospodářské, připravil pro všechny studenty sbírku oblečení s pomocí Armády Spásy v České republice. Od pondělí 8. dubna do čtvrtka 11. dubna vždy mezi 9:00 a 17:00 tak bude možné přinést oblečení ke stánku mezi menzami v Italské budově VŠE na Žižkově.

Samotná sbírka probíhá ve spolupráci s pobočkou Armády Spásy v České republice. Tato organizace se již dlouhodobě snaží pomoci lidem, kteří si sami například nemohou dovolit nové oblečení, a to jak pro sebe, tak pro své děti. Vybrané oblečení poté většinou najde uplatnění v azylových domech pro matky s dětmi či komunitních centrech pro rodiny s dětmi. Jakýkoliv typ oblečení je tedy vítán, jedinou podmínkou je, aby bylo čisté a funkční.

Do sbírky můžete věnovat především následující:

• pánské oblečení, nedostatkové jsou hlavně zimní oděvy a obuv,
  • dámské oblečení, včetně spodního prádla,
  • kosmetika (může být i otevřená) a dámské hygienické potřeby,
  • hračky pro děti, knihy a kuchyňské potřeby.

Více informací na Facebooku události.

Sbírka oblečení "Clean Out Your Closet! powered by CEMS"