Setkání s firemním partnerem společností L’Oréal

Ve středu 12. října proběhlo na půdě VŠE setkání s firemním partnerem VŠE a Fakulty podnikohospodářské (FPH) společností L’Oréal.

Za společnost L’Oréal dorazila Hana Stalmachová, HR ředitelka a absolventka FPH, a pan David Dvořák, Talent Acquisition Manager. VŠE zastupovala prorektorka pro mezinárodní vztahy Hana Machková, za FPH se zúčastnil proděkan pro komunikaci a corporate relations Václav Stříteský a za Alumni & Corporate Relations jeho ředitel Martin Rey.

Již téměř 30 let začíná akademický rok na VŠE setkáním s vedením a HR týmem L’Oréalu, který byl historicky první partnerskou společností VŠE.  Za L’Oréal pravidelně figuruje na VŠE i FPH hned několik manažerů při příležitosti přednášek, zadávání funkčních „Case studies“, či při participaci na veletrhu pracovních příležitostí Šance.

Setkání s firemním partnerem společností L'Oréal