Spolek studentů Arts managementu pořádá festival RECYFEST /25.6.2022/

RECYFEST je jednodenní festival, který v sobotu 25. června na palubě Cargo Gallery propojí iniciativy, které svým smýšlením plují na jedné lodi už dávno. Program festivalu pod názvy „RECYKECY, RECYVĚCI, RECYSHOPY A RECYDÍLNY“ zahrnuje přednášky, workshopy, prodejní stánky a módní přehlídky zaměřené na uvádění věcí znovu do oběhu. Je propojením zejména mladých iniciativ, které se zabývají slowfashion, zerowaste, recyklací a upcyklací.

Těšit se můžete na:

• RECYKECY (přednášky): Karolína Čechová (UMPRUM, přednáška o textilních materiálech) Johana Půčková (FF UK, enviromentální žal), ale i přednášky od Trochu Hodně, Greenpeace nebo Leepa.app.
  • RECYDÍLNY (workshopy): ZUZI.SMI (výroba upcyclovaných šperků) Stará Mucha (upcycle streetwear workshop) Malé Socky (výroba recyklovaných organizérů do tašek) BIANKA (zdobení starého oblečení) Cyber dolls (výroba recyklovaných panenek)
  • RECYSHOPY (prodejní stánky): 1981, Tattoo Therapy, i1art…
  • RECYVĚCI (módní přehlídky): Ultravagant, GONOE, Princess Tiramissu, UJEP A UTB.
  • AFTERRECY: THE-O a DJs

Po celou dobu akce bude na Cargo Gallery k dispozici veganské občerstvení, které bude servírováno pouze na nádobí.

VSTUPENKY k zakoupení zde.

Instagram akce.

FB akce.