Studenti spouští platformu, na které si lidé z byznysu mohou radit při současné koronavirové krizi

Studentům Vysoké školy ekonomické v  Praze se ve spolupráci s  dalšími odborníky podařilo během několika dní spustit portál www.spolupracuje.me. Ten seskupuje odborníky z  podnikatelského, marketingového a technologického prostředí do jedné platformy. V rámci této komunity si mohou bezplatně vyměňovat znalosti a zkušenosti.

Výhodou portálu spolupracuje.me je intuitivní prostředí podporující peer-to-peer komunikaci. Na rozdíl od ostatních iniciativ se projekt zaměřuje výhradně na komunikaci mezi dvěma konkrétními subjekty. Jeden oslovuje se zájmem o konzultaci a na příjemci je rozhodnutí, zda budou hledat společný termín online konzultace. Tedy nehrozí zahlcení emailové schránky. Přímo v prostředí aplikace se jednoduše plánuje termín konzultace, komunikuje v chatu a konzultuje pomocí video hovoru –  není potřeba žádná instalace doplňkových softwarových nástrojů.

Vznik projektu iniciovali pedagogové a studenti naší Katedry podnikání, která projektu poskytla záštitu.

Na tiskovou zprávu ke spuštění portálu se můžete podívat tady.