Studentky FPH zvítězily v soutěži A!M Creative Challenge

Studentský tým „Poctivé trio“ složený ze studentek FPH Ludmily Faltusové, Kristýny Schönové a Sáry Laštovkové zvítězil v soutěži A!M Creative Challenge!

A!M Creative Challenge je soutěž, kterou pravidelně pořádá mediální agentura Attention!Media. Letos se spojila s obchodním řetězcem Globus, jenž ve všech svých 15 hypermarketech provozuje i vlastní pekařství, řeznictví a restaurace. Od roku 2018 komunikuje vlastní výrobky pod značkou Poctivá Výroba Globus. Úkolem soutěžících bylo navrhnout strategii, jakým způsobem komunikovat zmíněnou značku pro mladou generaci zákazníků, včetně návrhů na sortimentní rozšíření a další služby, které mohou mladé lidi zaujmout.

Tým „Poctivé trio“ připravil komplexní řešení včetně zákaznického insightu, kreativního nápadu a jeho provedení/implementaci, budgetovou analýzu, nastavení mediálního mixu a příslušného timingu propagace. Dále také další návrhy na rozšíření portfolia.

„Měly jsme velkou radost, když jsme dostaly šanci prezentovat náš nápad na online finále. V porotě zasedli v našich očích velcí profíci a jsme moc rádi, že se nám je podařilo nadchnout právě pro naši mediální kampaň. A!M Creative Challenge byla pořádná jízda a my si ji moc užily,“  říká Ludmila Faltusová, jedna z členek týmu Pocitvé trio.

Našim studentkám gratulujeme!

Studentky FPH zvítězily v soutěži A!M Creative Challenge