Studentský ambasadorský program P&G zve nové členy

Firemní partner FPH společnost P&G hledá nové ambasadory! Jde o skupinu studentů z mezinárodních studentských spolků a nejrůznějších studijních programů VŠE, kteří se ostatním studentům snaží přiblížit kariérní možnosti ve společnosti P&G.

Chcete se stát ambasadorem P&G a získat nové zkušenosti?

Co budete jako ambasador dělat?

• Propagovat a rozšiřovat povědomí o společnosti P&G v jednotlivých kampusech a ve studentských organizací.
  • Propagovat studentské akce a otevřené pozice.
  • Pomůžete společnosti lépe porozumět očekáváním a potřebám studentů.
  • Budete pracovat na komplexní analýze platforem, skupin a sociálních sítí vhodných pro propagaci.
  • Budete podporovat náborový tým P&G přímo ve škole.

Proč se stát ambasadorem P&G?

• Budete mít k ruce svého mentora, který vám pomůže zvládat úkoly a rozvíjet vaši schopnosti.
  • Budete pravidelně a na přímo spolupracovat se zástupci společnosti.
  • V praxi poznáte, co to znamená být zaměstnancem P&G.
  • Budete se účastnit setkání ambasadorů a sdílet zkušenosti s ostatními ambasadory.
  • Absolvujete školení v oblasti budování značky zaměstnavatele, digitálního náboru a měkkých dovedností.

Koho P&G hledá?

Studenty ve 2., 3., nebo 4. ročníku studia, ideálně členy studentské organizace / spolku s pokročilou znalostí angličtiny, leadershipu a dovednostmi v oblasti spolupráce.

Pokud se chcete stát součástí týmu ambasadorů, vyplňte přihlášku tady a připojte svůj životopis v angličtině. Uchazeči, kteří splní kritéria, budou pozváni na krátký pohovor s P&G.

Přihlásit se můžete do 27. března.

Studentský ambasadorský program P&G zve nové členy