Studentský tým VS Projektový management zvítězil v národním kole Project Management Championship 2023

Tým studentů vedlejší specializace Projektový management ve složení Jana Loudová (FPH), Jana Fišerová (FMV), Dominik Jeřábek (NF) a Martin Klouček (FPH) se umístil na 1. místě v národním kole soutěže Project Management Championship 2023 a zúčastní se tak v červnu mezinárodního finále ve španělské Valencii.

Gratulujeme a držíme palce do mezinárodního kola!

Project Management Championship je tříkolová týmová soutěž, kterou vyhlašuje IPMA Young Crew Česká Republika pro studenty vysokých škol a která prověřuje teoretické znalosti projektového řízení a jejich aplikaci na reálných případových studiích. Postupně tým projde kvalifikačním kolem, národním finále v České Republice a může doputovat až do mezinárodního finále, které je pro rok 2023 pořádáno v španělské Valencii.