Termíny přijímacích zkoušek nanečisto 2023 (bakalářské studium)

Plánované termíny přijímacích zkoušek nanečisto pro bakalářské studium jsou:

• sobota 1. dubna 2023
  • sobota 15. dubna 2023
  • sobota 22. dubna 2023

Registrace na jednotlivé termíny bude spuštěna v týdnu od 16. 1. 2023. Na jednotlivé termíny přijímacích zkoušek nanečisto je možné podávat přihlášky nejpozději do termínu 10 dnů před konáním daného konkrétního termínu. Návod k přihlašování naleznete zde.

Účastnický poplatek činí 1050 Kč pro každý jednotlivý termín.

Přijímací zkoušky nanečisto se skládají z:

• testu z matematiky,
  • test z anglického jazyka.

V případě programu Arts Management jsou využívány testy z logického uvažování a umění.

Veškeré informace k přijímacím zkouškám nanečisto najdete na webu nanecisto.vse.cz.

Prominutí dokládání průměrných známek nebo skládání přijímací zkoušky – Bc. uchazeči o program Podniková ekonomika a management a Arts management

Děkan Fakulty podnikohospodářské promine dokládání průměrných známek ze středních škol v České či Slovenské republice či skládání přijímací zkoušky uchazečům, kteří podali přihlášku do bakalářského studia FPH, a splnili alespoň jednu z následujících podmínek:

1. získali v Přijímacích zkouškách „nanečisto“ pořádaných VŠE pro uchazeče o bakalářské studium v roce 2023 alespoň 75 % bodů z každé části testu;
  2. umístili se v posledních 4 letech na předních místech ve významné umělecké soutěži na mezinárodní či národní úrovni (platí pouze pro uchazeče o program Arts management).

Termíny přijímacích zkoušek nanečisto 2023 (bakalářské studium)