Úspěch studentek VS Sales management v soutěži Unilever Future Leader’s League

Studentky VS Sales management Adéla Sotonová, Marcela Hanusková a Tamara Sumegová se probojovaly do globálního kola studentské soutěže Unilever Future Leader’s League. V prvním kole soutěže porazily 3 národní týmy a následně svým výkonem přesvědčily i nekompromisní porotu v Bukurešti, kde se konalo regionální kolo zemí střední a východní Evropy (CEE).

„UFLL nám dala úžasnou příležitost zkusit si pracovat na reálných značkách a produktech. Získaly jsme jiný pohled na marketing, otevřely se nám dveře k myšlence, že bychom mohly v oblasti marketingu v budoucnosti působit, i když se v ní aktuálně nepohybujeme. Zároveň jsme se staly součástí přátelské atmosféry Unileveru a mohly se setkat s lídry, kteří nám dali cenné rady a inspirovali nás. Tyto zážitky si budeme pamatovat celý život a naše přátelství to jen utvrdilo,“ podělila se o svoji zkušenost Tamara.

Unilever Future Leader’s League vznikla v roce 2013 a jejím cílem je vyzkoušet si v malých týmech, jaké to je pracovat s celosvětově známými značkami prostřednictvím konkrétních případových studií. Do soutěže se letos přihlásilo přes 54 000 zájemců z 50 zemí, přičemž do globálního kola, které proběhne 10. – 12. 4. v Londýně, bylo vybráno 78 finalistů včetně našich úspěšných studentek.