Úspěch studentů CEMS ve finále soutěže BCG Strategy Cup with Spaceti

V pátek 2. listopadu 2018 proběhlo finálové kolo BCG Strategy Cup with Spaceti za účasti studentů programu CEMS. Do samotné soutěže se na začátku přihlásilo více než 120 studentů, a to přibližně ve 40 týmech. Do finále soutěže postoupilo 5 týmů, přičemž 3 z nich měli ve svých řadách právě studenty programu CEMS.

V konečném umístění obsadil druhou příčku tým “Corporate punishers“ složený čistě ze studentů CEMS, kterými byli Jaroslav Friedel, Nadiia Abdullaeva, Serhiy Bobrytskyy a Ekaterina Efremova. Ve vítězném teamu „NVRM Consulting“ měl CEMS také svého zástupce, a to studenta Vojtěcha Brixe. Další členové týmu byli Natalie Forejtova (LSE), Michael Minovsky (UCL/CVUT) a Radovan Lukac (UCL). Spoluzakladatelem společnosti Spaceti, prudce rostoucím proptech startupem, je navíc Max Verteletskyi, Alumnus CEMS programu, který dokončil studia v akademickém roce 2015/2016.

Ještě jednou gratulujeme všem účastníkům a vítězům!