Úspěch studentů VS Projektový management v soutěži Project Management Championship

Dva tříčlenné týmy studentů vedlejší specializace Projektový management se zúčastnily soutěže Project Management Championship organizované IPMA Young Crew. Oběma z nich se podařilo dostat mezi šest nejlepších v konkurenci 28 studentských týmů z univerzit z celé ČR a kvalifikovat se tím do národního kola, které se konalo v sobotu 23. dubna 2022.

V národním kole se oba týmy umístily mezi prvními třemi.

Velké gratulace týmu Jany Fišerové (FMV), Viktoriye Bairamyan (FPH) a Dominiky Svárovské (FMV) k 2. místu a týmu Kateryny Bohun (FPH), Aleksandra Abramova (FPH) a Vladislava Levina (FPH) k místu třetímu.