VŠE Family Business Club zve na workshop /17.2. 2023/

VŠE Family Business Club je místem setkávání studentů a čerstvých absolventů VŠE, kteří jsou nástupci v rodinných firmách. Klub funguje v rámci Centra pro rodinné firmy již třetím rokem a na příštím setkání jeho členů proběhne workshop s názvem Jak změnit firemní kulturu, abyste nastartovali rozvoj rodinné firmy. Stávající i nové členy VŠE Family Business Clubu na něj srdečně zveme.

Workshop reaguje na převažující touhu generace nástupců v rodinných firmách zaběhnuté věci měnit a inovovat. Pokud je to i váš případ, přijďte a zjistěte víc o tom, jak lze nápady na změnu v rámci firmy realizovat a dotáhnout do konce. Prosadit je a dočkat se jejich přijetí ze strany rodičů i dlouholetých zaměstnanců. Díky tomu se bude dařit rodinné firmy rozvíjet a zachovat v nich to klíčové – podnikatelského ducha.

Účastníky workshopem provede Ing. Michal Andera, Ph.D., který je odborným asistentem na Katedře podnikání FPH. Vyučuje předměty zaměřené na rozvoj příležitostí. Zabývá se startupy, podnikatelskými inkubátory a metodami rozvoje nápadů. Kromě práce na VŠE je spoluzakladatelem studia zaměřeného na edukativní videa ClarityMotion. Před lety natáčel rozhovory o podnikání, inovacích a udržitelnosti pro Bpark.cz. Nyní nahrává audio encyklopedii aktuálních témat vysvětli: podcast.

Akce se uskuteční v pátek 17. února od 18 hodin na Vysoké škole ekonomické v Praze. Kapacita workshopu je omezená. Předem se na něj prosím registrujte tady. Přihlášeným účastníkům následně zašleme další organizační informace.

Více o fungování VŠE Family Business Clubu najdete v tomto článku.

VŠE Family Business Club zve na workshop /17.2. 2023/