Workshop mindfulness

Studentský spolek Studujeme FPH pořádá workshop, který se bude zabývat tématem mindfulness.

Dozvíte se, co to přesně je a jaké benefity mindfulness přináší. Dále se prakticky seznámíte s několika cvičeními mindfulness tak, abyste je pak dokázali sami využívat (zklidnění se, lepší koncentrace). Workshop je postaven na vlastní zkušenosti. Součástí workshopu jsou i teoretické vstupy k daným tématům, které celou diskusi zasazují do širšího rámce a poskytují potřebné informace.

Celým workshopem nás provede Michal Dvořák, který absolvoval mindfulness teacher program na UMASS Medical School, pětiletý psychoterapeutický výcvik. Více info o něm můžete najít na jeho webu a sociálních médiích (FB @bemindful.cz IG bemindfulcz).

Udělejte si proto čas 29.11. od 18:00 do 19:30. Workshop má omezenou kapacitu, tak se neváhejte přihlásit!
Přihlašování zde.
FB událost zde.