Workshopy Digitální marketing: Naučte se zvolit správné nástroje pro komunikaci v online prostředí /8. a 15.12.2022/

Jistě víte, že digitální marketing je dílčí složkou marketingové strategie firmy. Nicméně každý z nás má také i svou digitální stopu. Na tomto workshopu se naučíte, jak nastavit komunikační strategii podle STDC frameworku a jak zvolit správné nástroje digitálního marketingu a to pro osobní značku i podnikání.

Během praktické části workshopu si zkusíte sestavit plán nejefektivnějšího využití finančních prostředků konkrétního subjektu (restaurace, e-shopu…) k dosažení podnikatelských cílů.

Workshop je přístupný pouze pro studenty (jakékoli univerzity).

KDY: čtvrtky 8.12. a 15.12. od 18 hodin

KDE: Areál VŠE Žižkov, místnost RB 459

REGISTRACE zde.

Pokud jste zmeškali první lekci 24. 11., vůbec nevadí. Je však nutné se dostavit na oba dva zbylé termíny.

Pro které studenty je tento workshop určený?

• zakladatele začínajících podnikatelských projektů, kteří chtějí využít nástroje online marketingu na maximum
  • nadšence do marketingu, kteří vidí svou budoucnost v digitálu
  • budoucí freelancery, kteří spravují nebo chtějí spravovat komunikaci jiným projektům na volné noze

Co vám workshop přinese?

• pochopíte celou zákaznickou cestu a jak cílit a zvolit jednotlivé nástroje
  • naučíte se, jak najít cílovou skupinu a neutratit za online marketing nesmyslné částky
  • zpětnou vazbu na konkrétní výstup vaší práce a možnost konzultovat svůj projekt

O lektorce workshopu

Elena A. Proklov

• Elena působí více než 10 let na manažerských pozicích v oblasti provozu, obchodu a marketingu.
  • V průběhu své praxe nabrala zkušenosti v korporátech, startupech i reklamních agenturách.
  • Má zkušenosti i z vlastního podnikání, které se zaměřovalo právě na online marketing.
  • Je mentorka a lektorka v programech od #Holkyzmarketingu, CzechCrunch a Confused.cz.