Den otevřených dveří pro zájemce o navazující magisterské studium /30. 3./

30. března
2021

Dokončujete bakalářské studium a přemýšlíte, kam povedou vaše kroky dál? Ať už jste student VŠE a chcete pokračovat, nebo studujete na jiné škole a uvažujete o změně, zveme vás na den otevřených dveří pro zájemce o navazující magisterské studium. Konat se bude 30. března 2021 formou živého vysílání z univerzitního studia na Žižkově. Sledovat ho bude možné na speciálním webu dod.vse.cz, kde jsou už nyní dostupné užitečné informace o škole a studiu. Záznam vysílání bude umístěn tamtéž.

Fakulta podnikohospodářská a její navazující magisterské programy se vám představí od 15:15.

V úvodu vám fakultu, všechny navazující magisterské programy a přijímací řízení představí děkan fakulty prof. Ivan Nový. Poté se dozvíte více o programu Management a Arts management přímo od studentek daných programů. Prostor bude i na dotazy, které budete moci pokládat přímo studentům prostřednictvím chatu.

Těšíme se na vás!

Informace k jednotlivým navazujícím magisterským programům, které Fakulta podnikohospodářská nabízí, najdete níže:

Magisterské studijní programy

Den otevřených dveří pro zájemce o navazující magisterské studium /30. 3./