Simon Senčar, student FPH, získal Cenu Josefa Hlávky

Simon Senčar získal Cenu Josefa Hlávky pro nejlepší studenty a absolventy pražských veřejných vysokých škol, brněnské techniky a mladé talentované pracovníky Akademie věd České republiky! Simon je absolventem bakalářského programu Podniková ekonomika a management a nyní pokračuje ve studiu v navazujícím magisterském programu Master in International Management/ CEMS. V rámci programu CEMS bude studovat na prestižní švýcarské University of St. Gallen.

Gratulujeme!

Cena Josefa Hlávky je pod záštitou Hlávkovy nadace každoročně udílena talentovaným studentům na bakalářském, magisterském a doktorském stupni, kteří prokázali výjimečné schopnosti a tvůrčí myšlení ve svém oboru. Předávání cen probíhá vždy v předvečer 17. listopadu na zámku Josefa Hlávky v Lužanech.

Z VŠE v Praze byli také oceněni: Anastasiia Shchur (FIS), Martin Časta (FFÚ), Petr Tomčiak (FMV) a Josef Klement (NF).

Simon Senčar, student FPH, získal Cenu Josefa Hlávky