Studenti Arts managementu uspořádali první ročník SFS23 (Student Fashion Show) podporující mladé návrháře

V květnu 2023 proběhl v prostorách Pragovka Art District první ročník studentské akce SFS23 (Student Fashion Show 2023). Jedná se o ojedinělý celosemestrální projekt v rámci předmětu Projektový management v umělecké sféře (který získal ocenění za nejlépe hodnocený povinný předmět za rok 2022) a Animace kulturního dědictví. Studenti Arts managementu se v něm rozhodli pomoci mladým začínajícím návrhářům představit svůj talent a tím nastartovat kariéru mimo zastřešující instituce.

Akci zorganizovalo třináct studentů programu Arts management na FPH z různých ročníků bakalářského studia. Vedoucími projektu byli Polina Bogoslavets a Šimon Běhan.

Další členové týmu: Kateřina Makovičková (social media, graphic design, marketing and PR), Pavlína Tisoňová (social media, marketing and PR), Lucie Grosmanová (marketing and PR), Václav Vágner (finance), Veronika Vojtěchová (finance), Klára Sláviková (production, backstage coordinator), Alexandra Tsay (production), Eva Vinogradchaya (production), Jana Svátková (coordination), Adam Hrubý (coordination, communication) a Tom Oleksink (coordination, communication).

O SFS23 si můžete přečíst i několik článků: