Zveme vás na REPETE FEST 2024

Zveme vás už na 4. ročník festivalu REPETE, který pořádají studenti programu Arts management na FPH. Uskuteční se 26. –  28. července 2024 na zámku v Rožmitále pod Třemšínem. Jde o multižánrový dvoudenní festival, který není omezen vkusem ani věkem.

Realizací akce chtějí organizátoři rozšířit povědomí o této kulturní památce a zároveň finančně podpořit probíhající obnovu zámku. REPETE FEST také poskytuje prostor umělcům alternativní scény.

I letos návštěvníky čeká pestrý program: koncerty, promítání animovaných filmů, výstavy, divadelní vystoupení, workshopy a hlavně nezapomenutelné zážitky.

Vstupenky je možné koupit v předprodeji na repetefest.com nebo na místě.

Festival organizuje spolek ODD!SPOT složený ze studentů programu Arts management z  Fakulty podnikohospodářské VŠE. Jde o studenty: Norberta Zadáka, Julii Brabcovou, Amálii Najmanovou, Natálii Brabcovou a Matěje Cvacha. Spojuje je láska ke kultuře, ale zároveň ctí hmotné české kulturní dědictví, které je často náročné zachovávat. I proto se rozhodli zámku během obnovy pomoci formou REPETE FESTU. Díky nim má památka nová vrata a také díky benefičnímu koncertu Báry Polákové přispěli na opravu střechy a všeobecnou správu zámku. S tímto úmyslem pořádají i letošní ročník, a to pod záštitou spolku Rožmitálský zámek z. s., který má na starosti správu objektu.

O REPETE FESTU si můžete poslechnout i v podcastu Ze života FPH s Norbertem Zadákem.

Zveme vás na REPETE FEST 2024