ARTS SOBĚ: Oborové setkání studentů 1. ročníku Arts managmentu /12.-15.9.2024/

Oborové setkání studentů 1. ročníku Arts managmentu ARTS SOBĚ se koná ve dnech 12. – 15. září v Janských Lázních v návaznosti na první povinný předmět Úvod do studia (10. – 11. 9. 2024).

ARTS SOBĚ je seznamovací kurz určený přímo a pouze pro Arts management. Jako již tradičně ho pořádají studenti ve spolupráci s Katedrou arts managementu a prvákům je tak na míru přizpůsobený celý program i informace ohledně předmětů a aktivit na FPH VŠE.

Závazně přihlásit se můžete zde. Deadline pro přihlášení a zaplacení seznamovacího kurzu je 22. 8. 2024.

• Seznámení s oborem a práce s InSIS.
  • Setkání s vedoucím Katedry arts managementu doc. Jiřím Patočkou a dalšími pedagogy.
  • Představení Spolku studentů arts managementu a dalších studentských aktivit.
  • Seznamovací aktivity a možnost vlastního využití nabídky areálu.
  • Výlet po okolí a užití Arts managementu v praxi.
  • Kulturní kvíz a další aktivity.

Více informací najdete zde.

Oborové setkání studentů 1. ročníku Arts managmentu /12.-15.9.2024/