Poslední týden na podání přihlášky na bakalářské a magisterské studium /do 30. 4./

Končíte střední školu nebo bakalářské studium? Lákalo by vás rozšířit si vzdělání z oblastí ekonomie, podnikání či Arts managementu? Pak jste na správné adrese. Fakulta podnikohospodářská vám nabízí studium 2 oborů v českém jazyce, jak na stupni bakalářském, tak na stupni magisterského studia. Pokud by vás lákalo studium v anglickém jazyce, i pro vás máme zajímavé obory (termíny pro přihlášky jsou různé).

Termíny pro podávání přihlášek končí v úterý 30. 4.

Jak si podat přihlášku, a kdy probíhají přijímací zkoušky jsme pro vás sepsali tady na webu, stačí kliknout na odkazy.

Možná by vás mohlo zajímat, co všechno obnáší život studenta na FPH, nebo jaké jsou příležitosti ke studiu v zahraničí, pak se mrkěte na náš web MyFPH.cz, kde se dozvíte další zajímavé tipy ke studiu na FPH.

Studijní programy