Výběrové řízení na akademické pracovníky

Děkan Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze vypisuje výběrové řízení na tyto pozice:

• VŠ vzdělání magisterského stupně;
  • odborné zaměření v oblasti provozní management / projektový management;
  • předpoklady pro vědecko-výzkumnou činnost;
  • anglický jazyk plynně slovem i písmem výhodou;
  • certifikáty PMI, PRINCE2, IPMA a praxe v projektových řízení výhodou.

Náplň pracovní činnosti:

• výuka předmětů v oblasti provozního managementu (Operations Management), projektového řízení (Projekt Management) v českém i anglickém jazyce;
  • vědecko-výzkumná činnost zejména v oblasti managementu;
  • realizace smluvního výzkumu a konzultační činnost pro praxi;
  • zvyšování externí viditelnosti výsledků práce (konference, profesní organizace a jiné).

• práci na plný úvazek na úspěšné fakultě prestižní české univerzity;
  • podporu profesního i osobního rozvoje;
  • moderní pracovní prostředí.

Předpokládaný nástup dle dohody, na plný nebo částečný úvazek, na dobu určitou dvou let s možností změny na dobu neurčitou.

V případě zájmu pošlete Váš motivační dopis, profesní životopis, přehled pedagogické, odborné/profesní, publikační činnosti a kopie dokladů o dosažených akademických a vědeckých titulech do 30 dnů od zveřejnění inzerátu emailem na klara.vackova@vse.cz.

• VŠ vzdělání magisterského stupně;
  • dosažený titul Ph.D./CSc.;
  • odborné zaměření v oblasti provozní management / projektový management;
  • předpoklady pro vědecko-výzkumnou činnost;
  • anglický jazyk plynně slovem i písmem výhodou;
  • certifikáty PMI, PRINCE2, IPMA a praxe v projektových řízení výhodou.

• vědecko-výzkumná činnost zejména v oblasti managementu;
  • realizace smluvního výzkumu a konzultační činnost pro praxi;

• práci na plný úvazek na úspěšné fakultě prestižní české univerzity;
  • podporu profesního i osobního rozvoje;
  • moderní pracovní prostředí.

Předpokládaný nástup dle dohody, na plný úvazek, na dobu určitou dvou let s možností změny na dobu neurčitou.

• praktické zkušenosti v oblasti marketingového výzkumu minimálně 2 roky;
  • výborná znalost anglického jazyka.

• pedagogika a výzkum.

Nabízíme:

• zajímavou práci v příjemném prostředí;
  • flexibilitu.

Předpokládaný nástup 1. 1. 2025, na poloviční úvazek, na dobu určitou tří let s možností změny na dobu neurčitou.

Požadujeme:

• dosažený titul Ph.D./CSc. v oblasti ekonomie;
  • publikační činnost se zaměřením na management hudby a kreativních průmyslů;
  • praxe v oblasti řešení vědeckých a výzkumných projektů zaměřených na kulturní management;
  • zájem o výuku a výzkumnou činnost.

Nabízíme:

• práci v přátelském prostředí na úspěšné fakultě prestižní české univerzity.

Předpokládaný nástup 1. 1. 2025, na částečný úvazek, na dobu určitou tří let s možností změny na dobu neurčitou.

• dosažený titul docent/profesor;
  • mezinárodní publikační činnost se zaměřením na teorii kultury, sociální a kulturní antropologii;
  • zkušenosti s vedením výzkumných týmů v oblasti základního i aplikovaného výzkumu;
  • dlouhodobá praxe, zkušenost a zájem o výuku uvedených témat.

Nabízíme:

• práci v přátelském prostředí na úspěšné fakultě prestižní české univerzity.

Předpokládaný nástup 1. 1. 2025, na poloviční úvazek s případnou možností navýšení úvazku, na dobu určitou s možností změny na dobu neurčitou.

Zveřejněno dne 27.9.2024