Pedagogem roku 2023 za FPH je prof. Ivan Nový. Oceněny byly i dr. Palíšková a dr. Abíková.

V úterý 5. března se rektor VŠE doc. Ing. Petr Dvořák, Ph.D. setkal s nejlepšími pedagogy z VŠE a ocenil ty nejlepší. Pro vyhodnocení pedagoga roku byla použita data ze studentských evaluací (otázky určené na kvalitu pedagoga, tj. kvalifikovanost a odbornost, připravenost na přednášky/cvičení, srozumitelnost výkladu, schopnost vysvětlit látku a zájem a schopnost odpovídat a řešit dotazy/problémy studentů).

Stejně jako loni byl určen nejen pedagog roku, ale tři nejlepší vyučující za každou fakultu.

Ocenění Pedagog roku 2023 za Fakultu podnikohospodářskou převzal prof. Ing. Ivan Nový, CSc. Dále byly také oceněny PhDr. Marcela Palíšková, Ph.D.Ing. Jana Abíková, Ph.D.

Gratulujeme!