Čím větší firma, tím detailnější report o udržitelnosti: Ladislav Tyll v Rádiu Z

„Snažili jsme se ověřit, zda platí, že čím víc žen figuruje v řízení firem, tím víc jsou na stole témata udržitelností či genderové vyváženosti,“ uvedl v Rádiu Z pro Byznys Romany Navarové akademický ředitel CEMS na VŠE, docent Ladislav Tyll.

Jak se k ESG a udržitelnosti staví top 100 tuzemských firem, mezi kterými jsou i ČEZ, O2 nebo třeba Škoda-auto, a co vyplynulo z nové studie, kterou zpracovali spolu s kolegy z Katedry strategie Fakulty podnikohospodářské VŠE Ing. Ivanem Baloghem a Ing. Natálií Badie, si můžete poslechnout v podcastu zde.